درباره آکام پارس کیمیا


2017
شرکت آکام پارس کیمیا مشاور و مجری در زمینه های تجهیز سالن های ورزشی و فضاهای باز ورزشی می باشد. تولیدات شرکت از بهترین کیفیت در سطح کشور برخوردار میباشد و در میان دیگر تولید کنندگان ورزشی تنهاشرکتی می باشد که کلیه تولیداتش را درکارخانه های خود تولید می کند زیرا برای کیفیت وسایل ورزشی اهمیت ویژه ای قائل است این شرکت با برخورداری از بخش های علمی ، پژوهشی و کارشناسی ورزشی پیوسته تلاش دارد که مناسب ترین وبهترین محصولات را تولید وبه دنیای ورزش عرضه نماید.
از دیگر فعالیت های شرکت واردات کفپوش های ورزشی پی وی سی – پلی اورتان – پارکت با استاندارد های بالا وچمن مصنوعی ودستگاه های بدنسازی و خانگی (تردمیل ، دوچرخه ثابت ، ...) می باشد. تولیدات شرکت در بخش تجهیزات ورزشی در رشته های تنیس - فوتبال – هندبال – بسکتبال – گل بال - فوتسال پینگ پنگ - فوتبال دستی - بدمینتون - کشتی - جودو - هاکی وتیراندازی می باشد . پاسخگویی و مشاوره و ارائه نیازهای شما در زمینه تجهیزات ورزشی موجب مباهات و امتنان ما میباشد.
parallax background

خدمات آکام پارس کیمیا


کفپوش


کفپوشها در بسیاری از زمین‌های ورزشی و همچنین برخی استخرها (برای جلوگیری از سر خوردن) بکار می‌روند. کفپوش‌ها بنا به جنس ماده بکار رفته می‌تواند در انواع گوناگون تولید می شود.

تجهیزات ورزشی


از جمله محصولات تجهیزات سالنی شرکت یاراپویش ایرانیان عبارتند از توردروازه و تور جداسازی و سقف، ضربه گیر، پایه های بسکتبال سقفی و تاشو برقی و فنس های اطراف زمین

چمن مصنوعی


چمن مصنوعی دارای انواع گوناگونی میباشد که هر یک ازمدل های چمن مصنوعی در محیط و زمینه خاص ورزشی و یا غیر ورزشی مورد استفاده قرار داده میشود .

رضایت شما هدف ماست